Ξεκίνησε απο τη BMU στο Αυτοκινητοδρόμιο Σερρών, το Βαλκανικό και παράλληλα το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μοτοσυκλέτας . Οι συμμετοχές ξεπερνούν τις εκατό. Ενα τριήμερο με θέαμα και συναγωνισμό. Καλή επιτυχία σε ολους!!
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655465337414.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464017967.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464094876.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464085790.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464081158.jpg)
![](file:///storage/emulated/0/DCIM/Add Watermark/Photo_1655464075708.jpg)
![](file:///storage/emulated/0/DCIM/Add Watermark/Photo_1655464069944.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464065183-1.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655464060337.jpg)
![](https://spirospatmanidisphoto.com/wp-content/uploads/2022/06/Photo_1655463980541.jpg)
Ξεκίνησε απο τη BMU στο Αυτοκινητοδρόμιο Σερρών, το Βαλκανικό και παράλληλα το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μοτοσυκλέτας . Οι συμμετοχές ξεπερνούν τις εκατό. Ενα τριήμερο με θέαμα και συναγωνισμό. Καλή επιτυχία σε ολους!!